Návody pro C4 - užitečné návody a rady pro zákazníky hostingu Webhosting C4

Poslední aktualizace: prosinec 2009 - Přidány nové vzory na obrázky ve čtvercové síti.  A taky nějaké ukázky zahraničních knížek..

Ahoj vítejte, jmenuju se Lucka  a náramky přátelství jsem se naučila plést už na základní škole a od té doby se jimi stále více či méně zabývám. Na začátku jsem uměla jen obyčejné proužkované náramky, ale postupem času a s pomocí několika knih jsem svou techniku stále vylepšovala a stále se snažím vylepšovat. 

Náramky přátelství jsou pletené z obyčejných bavlnek, které se prodávají ve všech galanteriích a stojí jen několik korun. Náramky nosí holky, ale i kluci všech věkových kategorií. Kupříkladu moje babička je taky nosí, i mamka, bratr, bratranec, Alešek, Dóžáček, Luděk, Anča, Vojta, Martin, Láca, Verča, Fanouš, Maňdas, Petra, Kissák, Muslim, Kájoch, Klárqa, bývalý ale nejlepší moderátor Rádia Beat Vlasta a spousta dalších známých a přátel ať jsou staří nebo mladí.

Náramek, který výrobce daruje svému příteli, musí zůstat uvázán na ruce až do doby než se sám mytím poškodí, odře a upadne jako japko ze stromu :o))) Do náramku se má vetkat přání a na zápěstí se připevní třemi uzlíky. Často se stává, že náramek už je pěkně jetej a špinavej, ale nedá se nic dělat, holt se to musí vydržet. Ale někdy se tomu třeba může taky trošku pomoct, že se trochu silněji zatáhne a vono to ňák upadne.

Náramky mají svůj původ ve Střední a Jižní Americe (stejně jako morčata :o))) a lidé se jimi obdarovávají při různých slavnostech. Ale nemusí to být pouze náramky na ruku, ale také na nohu a krk, čelenky, záložky do knihy, vázačky například k zástěře nebo dekorace na oblečení a jiné věci. Fantazii se meze nekladou a takový barevný pásek každého opravdu velmi potěší. I když existují někteří kluci, kteří tvrdí, že je to jako okroužkování ptáka a nosit to nebudou a pak sou zde taky takoví blázni, kteří chtějí umotat popruh na kytaru. 

Některé ze vzorů, uvedených na těchto stránkách pocházejí z různých internetových adres, uvedených v odkazech.

NAPSALI O MNĚ :) 

Článek v časopisu Maxim -  v březnovém Maximu vyhlásili 50 nejtrapnějších věcí našeho života, mezi nimi na 23. místě se objevily i Náramky přátelství, tak jsem se rozhodla, že udělám náramek s jejich nápisem a pak mě snad posunou na lepší místo před Paroubka

© Všechna práva na soubory publikované na těchto stránkách jsou vyhrazena  mně a je zákaz jejich jakéhokoliv publikování jinde.