Budu moc ráda, když na svých webových stránkách uveřejníte odkaz na moje náramkové stránky.

STRÁNKY O NÁRAMCÍCH PŘÁTELSTVÍ

Různé obrázky náramků od různých lidí. Přijďte se podívat na výtvory ostatních. Pokud chcete uveřejnit také vaše obrázky, stačí jen napsat a poslat. Ostatní se rádi podívají na vaše výtvory.
Diskusní klub o náramcích na Lopuchu. Pojďte pokecat o náramcích a jestli chcete nějaké rady, tak tady je to správné místo. Spousta zkušených lidí vám dobře poradí :)
Švédské stránky o náramcích - díky generátoru vzorů, ve kterém můžete sami nakreslit náramek a pak ho nechat na těchto stránkách zveřejnit, se tato stránka naplnila neskutečným počtem všemožných vzorů od všemožných lidí, je tam mnoho jednoduchých i složitých, slabých i širokých, známých i nových originálních náramků. A stále nové přibývají..
Podívejte se na stránky Heleny z Brna. Stále nové vzory, vše skvěle vysvětlené, velmi obsáhlé stránky.. Helena je podle mého názoru přední specialistka na teorii drhání a vytváření nových vzorů.  

Velice obsáhlé polské stránky o náramcích, spousta grafických návodů, obrázků, tipů, odkazů, ukázek, originálních nápadů a všeho, co se dá jen představit. Monika byla jedna z prvních náramkářek, která to rozjela ve velkym, ale v současné době se už stránkám nevěnuje..

Heather´s friendship bracelets - stránky o náramcích psané anglicky, textové návody na jednoduché náramky, písmenka i čísla v náramcích. 

Navíc skvělé našláplé fórum, kde najdete hafo věcí, odkazů, diskuzí atd..

Rakouský web o náramcích, fotky, vzory a fajn grafika :)
ensi - bransoletki z muliny Další polské stránky o náramcích, obsahují mimo jiné podrobné grafické návody, mnoho obrázků, například také velice zajímavé rámečky na fotografie náramkovou technikou.
  Německý internetový obchod s návody na náramky, přes sto obrázků, možnost objednávky vzoru za jeden dolar :) Autorkou je Marina Ulmer, která vydala už dvě knihy se vzory, můžete si je objednat a nechat zaslat.. Nové internetové návody přestala zvěřejňovat, protože jí vadilo, že na postupy náramkáři sami přišli :)
  Velice pěkné široké náramky s grafickými návody
http://www.billybear4kids.com/graduation/summer/friendshipBracelets/Letters.html Šablony na písmenka do náramků
http://www.stetson.edu/~efriedma/bracelets/   Grafické návrhy náramků od Ericha Friedmana. Doporučuji projít i zbytek webu, protože to stojí vážně za to. Je to dokonalej týpek :)
http://gord.gringo.cz/Uzly/index.html?Text=ZU-Naramky.html 

http://gord.gringo.cz/Uzly/index.html?Text=ZU-ScoubiTriky.html 

Skvělá stránka o uzlování. Nově přidaná sekce Scoubi je fakt skvělá. 
  Navštivte Ivaniny stránky o náramcích
Stránky o náramcích Jany a Martiny
Hančiny stránky o náramcích
http://www.pooh.own.cz/doplnky.htm Kniha Nové doplňky z provázků od Sigrid Henke
STRÁNKY O KDEJAKÉ TVORBĚ
  Skvělé stránky Moniky Brýdové, která se zabývá kreativní tvorbou, stránky obsahují mnoho nápadů, technik a také obchůdek s levnými výtvarnými potřebami!!! Na těchto stránkách vždy najdete vše, co potřebujete. Zapište se do kurzů, zúčastněte diskuse nebo podívejte na Moniku v pořadu Rady ptáka Loskutáka. 
Moje další stránky o slupovacích barvách na sklo. 
Miloušovy stránky především o keramice, výborná keramická díla, malování a kresby.
OSTATNÍ STRÁNKY 
Prodejní server Fler.cz umožňuje nakupovat a prodávat nové umělecké a rukodělné výrobky. Podívejte se na ty moje z jiného soudku než náramkářského :)

Jak psát web

Stránky o tom jak udělat stránky, pomůžou i naprostejm amatérům jako jsem byla já, díky těmto stránkám jsem vytvořila toto dílo :o)
Najdete zde zálesáckou encyklopedii, lesní moudrost, tábornictví a tipy pro volný čas, od pravěku přes Kelty, Indiány, středověk až po dnešní turistiku, woodcraft, outdoor či horolezectví.